Zawisza Bydgoszcz 2007 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Najnowszy film

Zawisza Bydgoszcz alee alee aaoooo!!!

Tabela ligowa

Orliki » Inne rozgrywki
1. SP Zawisza Bydgoszcz 6 bz
2. Wisełka II Bydgoszcz-Fordon 3 bz
3. Noteć Gębice 0 bz

Ostatnie spotkanie

Wisełka II Bydgoszcz-FordonSP Zawisza Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz-Fordon 0:5 SP Zawisza Bydgoszcz
2017-09-16, 10:30:00
Wisełka Bydgoszcz
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon 0:5 SP Zawisza Bydgoszcz

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 291, wczoraj: 163
ogółem: 358 388

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Sparing Mały Piłkarz 2007
Ładowanie...

Wspiera nas

 

 

Linki


http://zawiszafans.pl  Strona kibiców Zawiszy Bydgoszcz



http://www.zawisza.bydgoszcz.eu/ Strona Stowarzyszenia 
Piłkarskiego Zawisza



http://www.wkszawisza.pl/ Oficjalna Strona klubu WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.



http://zawisza2bydgoszcz.futbolowo.pl/index.php Strona drużyny rezerw 

Zawiszy Bydgoszcz

 

https://s2.fbcdn.pl/0/clubs/69010/data/docs/karta-kwalifikacyjna-uczestnika-wypoczynku.docx

Aktualności

Turniej Halowy Mały Rycerz CUP 2017

  • autor: Zawiszabydgoszcz2007, 2017-02-28 21:16

Turniej Halowy

MAŁY RYCERZ CUP 2017

12 marzec 2017

(niedziela) - rocznik 2007 ( 2 drużyny )

KADRA : 22 osobowa

TERMINARZ MECZY

 więcej rozwinięciu newsa

Prosimy o kontakt z trenerem lub kierownikiem drużyny

jeżeli z jakiś przyczyn zawodnik powołany

nie będzie mógł wziąć udział w turnieju 

w to miejsce będzie powołany zawodnik z listy rezerwowej

KADRA :

drużyna I

Zamojski Konrad , Bucholc Anna , Bucholc Krzysztof

 Koba Aleksander , Matuszyński Adrian , Racinowski Jakub

 Kowalkowski Kacper , Jaśniak Kacper , Zbylut Wojciech

Bieńkowski Dominik

drużyna II

Rejent-Kulesza Gracjan , Lorbiecki Bartosz , Wasiluk Błażej

Krusik Sebastian , Ciemny Ksawier , Derdzikowski Marcel

Jędryczka Marcel , Kudas Andrzej , Bess Stanisław

Rogalski Szymon , Ivadyan Artur , Szuberski Tymon

 

Turniej zostanie rozegrany :

Hala Sportowa

Solcu Kujawskim przy ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3

Zbiórka zawodników w hali sportowej o godz: 8:45

odprawa trenerów/kierowników o godz : 9:00

prezentacja zespołów o godz : 9:15

Rozpoczęcie zawodów o godz: 9:30

przypominamy o zabraniu legitymacji

lub innego dokumentu ze zdjęciem

 

TERMINARZ MECZY

9:30

Chemik Bydgoszcz     -     Dąb Potulice

9:43

Mały Piłkarz Inowrocław - Wisełka Fordon Bydgoszcz

9:56

Elana Toruń     -     SP Zawisza Bydgoszcz II

10:09

SP Zawisza Bydgoszcz I     -     JSS Bydgoszcz

10:22

Chemik Bydgoszcz      -     Wisełka Fordon Bydgoszcz

10:35

Dąb Potulice     -    SP Zawisza Bydgoszcz II

10:48

Mały Piłkarz Inowrocław      -       JSS Bydgoszcz

11:01

Elana Toruń      -     SP Zawisza Bydgoszcz I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11:14

Chemik Bydgoszcz       -      SP Zawisza Bydgoszcz II

11:27

Wisełka Fordon Bydgoszcz     -       JSS Bydgoszcz

11:40

Dąb Potulice     -     SP Zawisza Bydgoszcz I

11:53

Mały Piłkarz Inowrocław       -     Elana Toruń

12:08

Pokaz zespołu tanecznego

 

 

 

 

 

 

 

12:28

Chemik Bydgoszcz      -     JSS Bydgoszcz

12:41

SP Zawisza Bydgoszcz II   -  SP Zawisza Bydgoszcz I

12:54

Wisełka Fordon Bydgoszcz     -      Elana Toruń

13:07

Dąb Potulice      -      Mały Piłkarz Inowrocław

13:20

Chemik Bydgoszcz        -      SP Zawisza Bydgoszcz I

13:33

JSS Bydgoszcz      -        Elana Toruń -

 

 

 

 

 

 

 

 

13:46

SP Zawisza Bydgoszcz II    -   Mały Piłkarz Inowrocław

13:59

Wisełka Fordon Bydgoszcz      -      Dąb Potulice

14:12

Chemik Bydgoszcz      -      Elana Toruń

14:25

SP Zawisza Bydgoszcz I    -   Mały Piłkarz Inowrocław

14:38

JSS Bydgoszcz      -       Dąb Potulice

14:51

SP Zawisza Bydgoszcz II -  Wisełka Fordon Bydgoszcz

15: 04

Chemik Bydgoszcz      -     Mały Piłkarz Inowrocław

15:17

Elana Toruń      -      Dąb Potulice

15:30

SP Zawisza Bydgoszcz I  -   Wisełka Fordon Bydgoszcz

15:43

JSS Bydgoszcz      -     SP Zawisza Bydgoszcz II

16:00

16:25

 

– wręczenie nagród i dyplomów

– zakończenie turnieju

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kk


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [255]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Trening

 

Poniedziałek

Gimnazjum nr 9 

ul. Gajowa

o godz 17:00 - 18:30


Wtorek

Gimnazjum nr 9 

ul. Gajowa

o godz 17:00 - 18:30

Trening

Bramkarski

ul.Bronikowskiego 45

boisko Gwiazdy

o godz 18:00 - 19:15


Czwartek

Gimnazjum nr 9 

ul. Gajowa

o godz 18:30 - 20:00


 

 

Najbliższe badania

09.09.2017

Krusik Sebastian

Pysura Kacper

 

zaległe karty badań :

 

 

 

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

SP Zawisza Bydgoszcz - Noteć Gębice - 10:30

SP Zawisza Bydgoszcz - Wisełka II Bydgoszcz - Fordon - 10:00

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
SP Zawisza Bydgoszcz - Noteć Gębice
Noteć Gębice - Wisełka II Bydgoszcz - Fordon

Najbliższe spotkanie

SP Zawisza BydgoszczWisełka II Bydgoszcz-Fordon
SP Zawisza Bydgoszcz   Wisełka II Bydgoszcz-Fordon
2017-09-23, 10:00:00

Tadeusza Kościuszki 37 Orlik, Bydgoszcz

Statystyki przedmeczowe »

Najnowsza galeria

XXVIII Miejsce w Turnieju REM MARCO CUP 2017
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Buttony

Kontakty