Zawisza Bydgoszcz 2007 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Najnowszy film

Zawisza Bydgoszcz alee alee aaoooo!!!

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

Chemik III BydgoszczSP Zawisza Bydgoszcz
Chemik III Bydgoszcz 1:2 SP Zawisza Bydgoszcz
2017-10-28, 15:30:00
MUKS Wisełka Solec Kujawski (Solec Kujawski, Tartaczna 25)
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Chemik III Bydgoszcz 1:2 SP Zawisza Bydgoszcz
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon 7:2 Wisełka Solec Kujawski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 430, wczoraj: 190
ogółem: 372 566

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

XXVIII Miejsce w Turnieju REM MARCO CUP 2017
Ładowanie...

Wspiera nas

 

 

Linki


http://zawiszafans.pl  Strona kibiców Zawiszy Bydgoszcz



http://www.zawisza.bydgoszcz.eu/ Strona Stowarzyszenia 
Piłkarskiego Zawisza



http://www.wkszawisza.pl/ Oficjalna Strona klubu WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.



http://zawisza2bydgoszcz.futbolowo.pl/index.php Strona drużyny rezerw 

Zawiszy Bydgoszcz

 

https://s2.fbcdn.pl/0/clubs/69010/data/docs/karta-kwalifikacyjna-uczestnika-wypoczynku.docx

Aktualności

Deichmann 2017

  • autor: Zawiszabydgoszcz2007, 2017-03-13 21:12

 

2017

Koszt Turnieju wynosi 120 zł od zawodnika

UWAGA

Szymon Rogalski został przeniesiony do drużyny CHILE

Jażdzewski Miłosz wystąpi w drużynie Urugwaju

nasi zawodnicy będą reprezentować trzy kraje

Grupa 1 - Wybrzeże Kości Słoniowej

Grupa 2 - Chile

Grupa 3 - Urugwaj

składy: w rozwinięciu NEWSA

W A Ż N E

Dokumenty oraz wpisowe za turniej

w kwocie 120zł od zawodnika 

zbiera Kierownik Drużyny

 

Dokumenty do pobrania

1. Wzór Karty Drużynowej dla Grupy U11

( :::: >>> PDF ::::)


2. Wzór Karty Indywidualnej

  ( :::: >>> PDF :::: )


Wszelkie pytania dotyczące regulaminu rozgrywek:

INFOLINIA: 607 737 770
e-mail: biuro@kochamsport.pl

Grupa 1 - Wybrzeże Kości Słoniowej

opiekun : Zbylut Rafał

1.  Wencel Maksymilian  
2.  Filewski Marcin
3.  Sobieralski Alex
4.  Derdzikowski Adam
5.  Matuszyński Adrian
6.  Racinowski Jakub
7.  Koba Aleksander
8.  Bucholc Krzysztof
9.  Bucholc Anna
10.  Zbylut Wojciech

 

Grupa 2 - Chile

opiekun : Ciemny Marcin

1.  Zamojski Konrad  
2.  Derdzikowski Marcel
3.  Ciemny Ksawier
4.  Krusik Sebastian
5.  Jędryczka Marcel
6.  Lorbiecki Bartosz
7.  Jarosz Jan
8.  Rogalski Szymon
9.  Kowalkowski Kacper
10.  Bieńkowski Dominik

 

Grupa 3 - Urugwaj

opiekun : Rejent-Kulesza Adam

1.  Rejent-Kulesza Gracjan
2.  Kudas Andrzej
3.  Szuberski Tymon
4.  Saienko Ivan
5.  Jażdzewski Miłosz
6.  Wasiluk Błażej
7.  Wilczek Alex
8.  Tumielewicz Dominik
9.  Bess Stanisław
10.  Javadyan Artur

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [353]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Trening

KONTAKT

Trenerzy :

  • Wojciech Kaczmarski
  • tel. 793 291 085
  • Adam Wiśniewski
  • tel. 662 129 517
     

Kierownik drużyny :

  • Rafał Zbylut
  • tel. 607 703 398

Administrator strony

  • E-mail: rafalzbylut@wp.pl

 

Poniedziałek

Gimnazjum nr 9 

ul. Gajowa

o godz 17:30 - 19:00


Wtorek

INTERCOR 

ul.Powstańców Wielkopolskich 33

o godz 18:30 - 20:00


Środa

Gimnazjum nr 9 

ul. Gajowa

o godz 17:30 - 19:00

 


Czwartek

WSG - FITNESS

ul. Garbary 2

o godz 18:30 - 19:30


 

Najbliższe badania

12.11.2017

Ciemny Ksawier

15.11.2017

Szuberski Tymon

Racinowski Jakub

20.11.2017

Koba Aleksander

Rogalski Szymon

zaległe karty badań :

 

 

Kalendarium

25

11-2017

sobota

10 urodziny obchodzi Wasiluk Błażej

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ˮFUTBOL BARCIN 2017ˮ

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

01

12-2017

piątek

Najnowsza galeria

Aleksandrów Kujawski 2017
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Buttony

Kontakty