Zawisza Bydgoszcz 2007 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Najnowszy film

Zawisza Bydgoszcz alee alee aaoooo!!!

Tabela ligowa

Orliki » Inne rozgrywki
1. WDA Świecie WDA Świecie 27 bz
2. Bzyki Żnin Bzyki Żnin 19 bz
3. Dąb Dam-PolPotulice Dąb Dam-PolPotulice 15 bz
4. SP Zawisza Bydgoszcz SP Zawisza Bydgoszcz 7 bz

Ostatnie spotkanie

SP Zawisza BydgoszczWDA Świecie
SP Zawisza Bydgoszcz 1:2 WDA Świecie
2017-06-18, 12:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
SP Zawisza Bydgoszcz 1:2 WDA Świecie
Bzyki Żnin 3:0 Dąb Dam - PolPotulice

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 119, wczoraj: 222
ogółem: 344 521

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Turniej Dąb Potulice Cup 2017
Ładowanie...

Wspiera nas

 

 

Linki


http://zawiszafans.pl  Strona kibiców Zawiszy Bydgoszcz



http://www.zawisza.bydgoszcz.eu/ Strona Stowarzyszenia 
Piłkarskiego Zawisza



http://www.wkszawisza.pl/ Oficjalna Strona klubu WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.



http://zawisza2bydgoszcz.futbolowo.pl/index.php Strona drużyny rezerw 

Zawiszy Bydgoszcz

 

https://s2.fbcdn.pl/0/clubs/69010/data/docs/karta-kwalifikacyjna-uczestnika-wypoczynku.docx

Aktualności

Deichmann 2017

  • autor: Zawiszabydgoszcz2007, 2017-03-13 21:12

 

2017

Koszt Turnieju wynosi 120 zł od zawodnika

UWAGA

Szymon Rogalski został przeniesiony do drużyny CHILE

Jażdzewski Miłosz wystąpi w drużynie Urugwaju

nasi zawodnicy będą reprezentować trzy kraje

Grupa 1 - Wybrzeże Kości Słoniowej

Grupa 2 - Chile

Grupa 3 - Urugwaj

składy: w rozwinięciu NEWSA

W A Ż N E

Dokumenty oraz wpisowe za turniej

w kwocie 120zł od zawodnika 

zbiera Kierownik Drużyny

 

Dokumenty do pobrania

1. Wzór Karty Drużynowej dla Grupy U11

( :::: >>> PDF ::::)


2. Wzór Karty Indywidualnej

  ( :::: >>> PDF :::: )


Wszelkie pytania dotyczące regulaminu rozgrywek:

INFOLINIA: 607 737 770
e-mail: biuro@kochamsport.pl

Grupa 1 - Wybrzeże Kości Słoniowej

opiekun : Zbylut Rafał

1.  Wencel Maksymilian  
2.  Filewski Marcin
3.  Sobieralski Alex
4.  Derdzikowski Adam
5.  Matuszyński Adrian
6.  Racinowski Jakub
7.  Koba Aleksander
8.  Bucholc Krzysztof
9.  Bucholc Anna
10.  Zbylut Wojciech

 

Grupa 2 - Chile

opiekun : Ciemny Marcin

1.  Zamojski Konrad  
2.  Derdzikowski Marcel
3.  Ciemny Ksawier
4.  Krusik Sebastian
5.  Jędryczka Marcel
6.  Lorbiecki Bartosz
7.  Jarosz Jan
8.  Rogalski Szymon
9.  Kowalkowski Kacper
10.  Bieńkowski Dominik

 

Grupa 3 - Urugwaj

opiekun : Rejent-Kulesza Adam

1.  Rejent-Kulesza Gracjan
2.  Kudas Andrzej
3.  Szuberski Tymon
4.  Saienko Ivan
5.  Jażdzewski Miłosz
6.  Wasiluk Błażej
7.  Wilczek Alex
8.  Tumielewicz Dominik
9.  Bess Stanisław
10.  Javadyan Artur

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [325]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Trening

 

Poniedziałek

Gimnazjum nr 9 

ul. Gajowa

obie grupy

o godz 17:00 - 18:30

Trening

Bramkarski

ul.Bronikowskiego 45

boisko Gwiazdy

o godz 18:00 - 19:30


Wtorek

Gimnazjum nr 9 

ul. Gajowa

podział na grupy

gr. CZARNA

o godz 17:00 - 18:30

gr. Niebieska

o godz 18:30 - 20:00


Czwartek

Gimnazjum nr 9 

ul. Gajowa

podział na grupy

gr. CZARNA

o godz 17:00 - 18:30

gr. Niebieska

o godz 18:30 - 20:00


Piątek

Trening

Bramkarski

ul.Bronikowskiego 45

boisko Gwiazdy

o godz 16:30 - 18:00

 

Najbliższe badania

 

 

 

zaległe karty badań :

Bess Stanisław

Saienko Ivan

Szuberski Tymon

Kudas Andrzej

 

Reklama

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

10 urodziny obchodzi Zamojski Konrad

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najnowsza galeria

Dzień Dziecka 2017
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Buttony

Kontakty